Vynikáte!

 

Právě jste udělali první krok směrem k pozitivní změně. Společně se vydáme na cestu k objevování vaší vnitřní síly, která čeká na probuzení. Vyplňte krátký formulář a získáte ZDARMA přístup do našeho úžasného online klubu jógy, kde už na vás čekají inspirativní lekce. Tímto krokem spouštíte proces vašeho vlastního fyzického, emočního a duchovního rozkvětu. Jste připraveni na pozitivní změnu ve svém životě?

Vaše osobní údaje budou použity pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma a k marketingovým účelů. Nebudou poskytnuty žádným třetím stranám.
S jogou jsem začala před pěti lety, ale až s Martinem to dostalo ten správný náboj. Pořád někde poletují, nestíhám a potřebovala bych být v jednu chvíli na dvou místech. V joze se ale zklidním, vypnu mozek a díky Martinovi se dokážu soustředit jen na sebe. Miluji závěr každého cvičení, kdy Martin odříkává vyjádření úspěchů a vděčností a donutí mě zamyslet se nad sebou a hledat své lepší já.
Lenka
Jóga jak ma být. Poprvé v životě se mi podařilo vypnout hlavu a to už na druhé hodině. Rozhodně doporučuji vyzkoušet i úplným začátečníkům
Michaela
Martin mi ukázal hlubší smysl jogy a díky tomu je joga to co mě baví a naplňuje.Lekce jsou uvolněné a přátelské.Vždy odcházím se skvělým pocitem,jak fyzicky tak psychicky.Jestli se chcete naučit pracovat se svým tělem a následně myslí tak Martina určitě doporučuji
Lucie
Skvělé uvolnění mysli i těla. Martin ví přesně co dělá
Monika